Silinebilir Giyotin Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Silinebilir Giyotin Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Silinebilir Giyotin Sistem, uzaktan kumanda ile düşey yönde açılıp kapanabilen, balkon korkuluğu olarak da kullanılabilen bir sistemdir. Geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan Silinebilir Giyotin Sistem; teraslarda, villalarda, konutlarda, restoran ve kafelerde yoğun şekilde kullanılmaktadır. Sistem kapalıyken cam bir duvar görevi görür. Ancak tek bir tuşla açılabilir ve küpeşte olarak kullanılabilir. Yalnızca küpeşte pozisyonunda temizlenebilen Silinebilir Giyotin, güvenlik endişesini de ortadan kaldırır. Temizlik, iç panelin yanlarında bulunan kollarla paneller açılarak gerçekleştirilir. Hareketli üst küpeşte profili, el sıkışması tehlikesini de ortadan kaldırmaktadır. Silinebilir giyotin sistemleri yağışlı hava koşullarında da tam koruma sağlıyor. Uzun yıllardır Alüminyum üretiminde Avrupa, Türkiye ve Ortadoğu coğrafyasının lideri konumunda yer alan Zahit Alüminyum, son yılların gözdesi: Silinebilir Giyotin Sistem hakkında merak edilenleri sizler için anlattı.

Silinebilir Giyotin Cam Balkon Sistemleri

Dikey yönde hareket ederek açılıp kapanabilen giyotin cam sistemler, kolay temizlenebilir oluşu ile beğeni toplar. Tümüyle açık konuma getirildiğinde, bir panel yüksekliği kadar alan sabit olarak kalmaktadır. Bu sayede silinebilir giyotin cam balkon sistemleri kolaylıkla temizlenebilmektedir.

Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri

Silinebilir Giyotin cam sistemleri veya bir başka deyişle hareketli küpeşte sistemleri, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen motorlu bir yapıdır.

Silinebilir Giyotin Cam Balkon Nerelerde Kullanılır?

Çok geniş bir yelpazede kullanılabilen silinebilir giyotin sistem cam balkonlar; restoranlarda, kış bahçelerinde, düğün salonlarında, kafelerde, yaz bahçelerinde ve teraslarda sıkça tercih edilmektedir. Kullanıldığı mekana şıklık, estetik ve derinlik katan giyotin cam balkonlar güvenlik, kullanım kolaylığı ve iklimlendirme konusunda büyük avantaj sağlar. Silinebilir Giyotin Cam sistemleri sayesinde yaşam alanlarınızı daha şık ve konforlu hale getirmek çok kolay. İlkbahar ve sonbaharda güzel havayı yaşamınıza devam etmek için, kışın soğuk havalarda dört duvar arasında kalmamak için siz de giyotin cam balkon sistemlerinin konforunu deneyimleyebilirsiniz. Dört mevsim yaşam alanı sunan silinebilir giyotin cam balkon sistemleri Zahit Alüminyum-Vetrina kalitesi ve ayrıcalığı ile sizleri bekliyor.

Her Mevsim Yaşam Alanı

Silinebilir Giyotin Cam Balkon Sistemleri, sahip olduğu rüzgar ve yağmur sensörleri sayesinde açık konumdayken bile yağmur ve fırtına gibi durumlarda otomatik olarak kapanabilmektedir. Gün ışığı ve LED aydınlatma sistemleri ile günün her saati, balkonunuzu bir yaşam alanına çevirebilirsiniz. Dilediğinizde ısıcamlı tercih edebileceğiniz Giyotin Cam Balkon sistemi ile her mevsim yaşamın tadını çıkartabilirsiniz. Geçmiş yıllarda yalnızca kafe ve restoranlarda ya da villaların bahçelerinde kullanılan bu sistem her geçen gün daha yaygın hale gelmektedir.

Silinebilir Giyotin Fiyatları

Silinebilir Giyotin Cam Balkon fiyatları üzerinde belirleyici etkisi olan çok sayıda kriter vardır. Bu kriterlerden biri kullanılan camın çeşidi ve markasıdır. Bununla birlikte profil, aksesuar, motor ve kasa rengi de giyotin cam balkonun maliyetini etkilemektedir. Kullanılacak alanın metrekaresi de en önemli etkenlerden biridir. Alüminyum Profilin rengi ve plakalar, alüminyum enjeksiyon döküm parçaları da fiyatları etkilemektedir. Silinebilir Giyotin Cam Balkon Sistemlerinde Zahit Alüminyum-Vetrina kalitesini yaşamak istiyorsanız güncel fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.